Forum guildy Tangled Wire serveru Drak'thul WoW

PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
WoW Guild Rankings
Užitečné odkazy
WoWArmory
WoL Mik
WoL Arpen

Share | 

Diablo farmení materialu na ringy

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
AutorZpráva
Jumina
Růžový korzár na penzi

Počet příspěvků : 7422

Herní postava
Nick: Jumina
Class: Paladin
Spec: Heal

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 07:11

Dobré ráno.

Tak jsem si včera taky koupil ten datadisk Very Happy

Objevily se mi tam nějaké nové obtížnosti, tak jsem radši dal Normal a hodilo mě to hned do pátého aktu. Co jsem nepochopil, jak je to tam s lvl monster a dropů. Mám vlastně tu nejmenší obtížnost, ale padají mi věci tak, že za tu hodinu a půl se mi dps zvedlo ze 17k na 25k. Na bosse jsem zatím nenarazil, kromě pár postranních sklepů, ale všechno likviduji jak sekačka trávu. Lvl mám 53.

Once the number three, being the third number, be reached, then lobbest thou thy Holy Hand Grenade of Antioch towards thou foe, who being naughty in my sight, shall snuff it.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Hogar
Random Text Generator
Random Text Generator

Počet příspěvků : 2908

Herní postava
Nick: Hogar
Spec: DPS (25m)

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 08:06

Jumina napsal:
Dobré ráno.

Tak jsem si včera taky koupil ten datadisk Very Happy

Objevily se mi tam nějaké nové obtížnosti, tak jsem radši dal Normal a hodilo mě to hned do pátého aktu. Co jsem nepochopil, jak je to tam s lvl monster a dropů. Mám vlastně tu nejmenší obtížnost, ale padají mi věci tak, že za tu hodinu a půl se mi dps zvedlo ze 17k na 25k. Na bosse jsem zatím nenarazil, kromě pár postranních sklepů, ale všechno likviduji jak sekačka trávu. Lvl mám 53.

oni to hodně zjednodušili, klidně si dej větší obtížnost rychleji expíš
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jumina
Růžový korzár na penzi

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 08:24

A lvl monster a dropů se mění dynamicky podle lvlu postavy?

Once the number three, being the third number, be reached, then lobbest thou thy Holy Hand Grenade of Antioch towards thou foe, who being naughty in my sight, shall snuff it.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Hogar
Random Text Generator
Random Text Generator

Počet příspěvků : 2908

Herní postava
Nick: Hogar
Spec: DPS (25m)

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 08:37

Jumina napsal:
A lvl monster a dropů se mění dynamicky podle lvlu postavy?

ano
Návrat nahoru Goto down
Avestaria
Spammer
Spammer

Počet příspěvků : 3805

Herní postava
Nick: Ave
Spec: Heal (10m)

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 08:44

Weeee... konstantní Akkarat Champion. A stálo mě to jenom 20% dymidže. (Bane of the Powerfull musel pryč) facepalm

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ave-2786/hero/45906056
Návrat nahoru Goto down
Jumina
Růžový korzár na penzi

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 08:56

Tangled Wire existuje i v Diablu?

Návrat nahoru Goto down
Avestaria
Spammer
Spammer

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 09:03

jj, je tam jakýsi Clan
Návrat nahoru Goto down
Jumina
Růžový korzár na penzi

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 09:04

Invite pls Very Happy

Návrat nahoru Goto down
Avestaria
Spammer
Spammer

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 09:12

ani nevim, kdo může dávat inv
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator

Počet příspěvků : 1785

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 09:37

Avestaria napsal:
Weeee... konstantní Akkarat Champion. A stálo mě to jenom 20% dymidže. (Bane of the Powerfull musel pryč)  facepalm

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ave-2786/hero/45906056

No ono Bane nedava ale 20%. Ve výsledku pridava něco kolem 14 a to ještě je to tak debilni že to nemáš stoprocent uptime, takže nakonec ten bonus muže bejt kolem 8-10%.

Na crushe Bane of trapped, pain enchancer, zeist stone of vengeance, nebo gogok.
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák

Počet příspěvků : 4473
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 09:51

pokud tam nebudou kluci jakoze asi uz nebudou ( /wave wowko ) , tak si me odchyt, nebo si me pridaj a vemu te k nam Smile
Návrat nahoru Goto down
Avestaria
Spammer
Spammer

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 09:52

S tím jak rychle se Riftem prosekávám mi to nepadá. Takže kromě začátku / po návratu z města ho mám furt. Když tohle pominu tak by to mělo být 20%, nebo to ještě něco snižuje?
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 10:07

ano. Snižuje se to diky ostaním buffum. Funguje na to jakýsy diminishing.
Návrat nahoru Goto down
Avestaria
Spammer
Spammer

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 10:15

Tohle mám moc rád. Hra píše 20%, ale reálná hodnota je zjistitelná jenom černou magií a obětováním kozy bohovi slunce Rá.
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 10:26

třeba bane of trapped přidava to co napíše. Protože to neni increase your dmg, ale take increased dmg by... Je to blby ale je to tak. BoP se vesmes nepouživa, protože v GR na guardiana nevydrzi a leckdy se stane ze kill elit ti ten buff nezapne.
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 10:52

Avestaria napsal:
Tohle mám moc rád. Hra píše 20%, ale reálná hodnota je zjistitelná jenom černou magií a obětováním kozy bohovi slunce Rá.

lol! ale je to tak Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák

Počet příspěvků : 9523
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 11:45

Jumina napsal:
Invite pls Very Happy

po seste budu ve hre...

jinak az budete se Zipakem ve wowku, tak mu reknete at mi da aspon oficira v klanu, protoze nikdo z oficiru ani on sam dyjablo nehrajou a ja tam smrdim porad...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 12:00

to myslim muzu i ja ti dat oficira... se domluvime az prijdu z prace, ale zipak by to moh hodit jednomu z nas Wink
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 12:08

Thinji napsal:
to myslim muzu i ja ti dat oficira...  se domluvime az prijdu z prace, ale zipak by to moh hodit jednomu z nas Wink

to to dopadne, nejvetší matlak by měl leadrovat clan Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 12:41

ale prosimte , zas to neprehanej Razz ja sem beztak ten co taha za nitky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák

Počet příspěvků : 15591
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 13:29

my si umíme moc dobře predstavit, jak taháš za nitku... 40x pomalu a pak 10x rychle Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák

Počet příspěvků : 9523
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Spec: Heal (25m)

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 13:43

Lokki napsal:
my si umíme moc dobře predstavit, jak taháš za nitku... 40x pomalu a pak 10x rychle Very Happy

to je hnus...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 13:44

hele Lokki rek ti nekdo ze by ses mel jit lecit ? nebo si prestal brat prasky ? Suspect
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák

Počet příspěvků : 15591
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 13:59

No dosly mi pilulky ze susenych zab... Very Happy Ale spis je to tim, ze proste nahravas na podobny narážky Razz
Návrat nahoru Goto down
Saskiel
Spammer
Spammer

Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel
Class: Druid
Spec: -

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    29th October 2014, 14:13

No pokud vím, tak to bylo tak, že invite mohl dávat i normální member, ne jen officir..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    

Návrat nahoru Goto down

Diablo farmení materialu na ringy
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 5 z 40Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tangled Wire :: Spam a jiné-
Přejdi na: