Forum guildy Tangled Wire serveru Drak'thul WoW

PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
WoW Guild Rankings
Užitečné odkazy
WoWArmory
WoL Mik
WoL Arpen

Share | 

Diablo farmení materialu na ringy

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorZpráva
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák

Počet příspěvků : 15591
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    10th April 2014, 10:19

Mno obavam se, ze s mym stestim to tak nejak dopadne...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák

Počet příspěvků : 4473
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    10th April 2014, 10:22

ja uz nebudu hulit lol... sem vcera prisel dom, zahral si 2 hodky a sel spat Very Happy

takze dneska hrani ! tf nechci dokud nefixnou +%dmg Very Happy ae gief setovky a ten ring konecne  Cool 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator

Počet příspěvků : 1785

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    10th April 2014, 13:00

važně užasna hra... ted dopoledne jsme běhali rifty a během 2 hodin všici aspon 8 legend a ja 3... fakt mrdat.
Návrat nahoru Goto down
Nikkol
Random Text Generator
Random Text Generator

Počet příspěvků : 2663
Místo : Žďár nad Sázavou

Herní postava
Nick: Nikkol
Class: Paladin
Spec: Tank (25m)

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    10th April 2014, 13:12

vazne? ja jednu tak si jeste stezuj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Uxice
Guild enemy

Počet příspěvků : 452

Herní postava
Nick: Neznámý
Class: -
Spec: -

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    10th April 2014, 13:21

v patchi mimojiné opravili i dmg z padajících zdí, lustrů atd.. už to dává větší dmg než spelly Smile
Návrat nahoru Goto down
Shirei
Tank CL

Počet příspěvků : 1733

Herní postava
Nick: Neznámý
Class: -

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    10th April 2014, 13:26

Blonďák napsal:
važně užasna hra... ted dopoledne jsme běhali rifty a během 2 hodin všici aspon 8 legend a ja 3... fakt mrdat.
lehká ochutnávka vlastní medicíny ? :troll: 
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    10th April 2014, 13:28

dobra medicina na ty, kterejm to pada porad a pak najednou prestane... dobre vam tak previti Razz
Návrat nahoru Goto down
Kjel
RebelKjel Spammer

Počet příspěvků : 11919
Místo : Apesville

Herní postava
Nick: Kjel

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    10th April 2014, 13:48

u mě se to taky úplně otočilo a teď mi poslední dobou pádá totální tužka ... holt random faktor, chvíli padá, chvíli nepadá ...
Návrat nahoru Goto down
Wajco

Počet příspěvků : 82

Herní postava
Nick: Wajcik
Class: Druid
Spec: Heal

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    10th April 2014, 16:14

Saskiel napsal:
Footy napsal:
Lokki napsal:
No 2/6 mi zas neprijde nejakej uber vysledek...

To měla být ironie... včera mi to padalo líp Razz

Výjimečně i mě došlo, že to je ironie - a to mám poslední dobou problém to poznat Very Happy

BtW jede tu někdo WD jako main classu? Chtěla bych nějakej build jestli někdo má, něco jinýho než je na diablo fans (a určitě ne ten jamalův, protože to je build na posrání xD)

https://www.youtube.com/watch?v=2gLyj-PMCg4&feature=youtu.be
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    10th April 2014, 17:36

what? kde jste vzali že mi to pada porad? ja si teda nepamatuju že by mi to někdy padalo, že bych měl šnuru někdy 4 legendarek v rade. A to nemluvim o setovkach, kdy mi padly jedny firebirdy a tim to skončilo. Při tom kolik času to hraju, bych rozhodně měl mit trošku jinej gear, a ne že budu mit horši gear nez lidi co maj nahrano sotva pulku.

od patche kde přišel loot 2.0 nahrano 300 hodin, od datadisku 140. Lidi co chodi hrat na 4 hodinky vecer by se neměli ani ozyvat že jim to nedropuje.
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák

Počet příspěvků : 9523
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Spec: Heal (25m)

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    10th April 2014, 19:12

Wajco napsal:
Saskiel napsal:
Footy napsal:

To měla být ironie... včera mi to padalo líp Razz

Výjimečně i mě došlo, že to je ironie - a to mám poslední dobou problém to poznat Very Happy

BtW jede tu někdo WD jako main classu? Chtěla bych nějakej build jestli někdo má, něco jinýho než je na diablo fans (a určitě ne ten jamalův, protože to je build na posrání xD)

https://www.youtube.com/watch?v=2gLyj-PMCg4&feature=youtu.be

projax je jamal  Razz 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    10th April 2014, 19:15

Blonďák napsal:
od patche kde přišel loot 2.0 nahrano 300 hodin, od datadisku 140. Lidi co chodi hrat na 4 hodinky vecer by se neměli ani ozyvat že jim to nedropuje.

ze te bavi to pocitat Very Happy ja mel pres 1500 do 2.0 pak uz to nepocitam... no pada mi to stejne jako predtim Very Happy jen driv to ww bylo proste trololo farming :-)
Návrat nahoru Goto down
Saskiel
Spammer
Spammer

Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    10th April 2014, 22:31

Wajco jak říká Mysťa.. Projax je Jamal xDD
Návrat nahoru Goto down
Wajco

Počet příspěvků : 82

Herní postava
Nick: Wajcik
Spec: Heal

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    11th April 2014, 01:55

oh , to sem nevedel Very Happy , ale ten build sem dal na dnes vyexpenyho WD a crity hned za 6m a to nemam ani gem na crit dmg ve zbrani jeste Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    11th April 2014, 06:52

hele Pedro je mozny ze te vidim na Nyxu v diskuzi d3 ? Razz bo jen shoda nicku ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    11th April 2014, 08:49

ten puzzle ring je pi..... sice mozna boostnul ae pude jako prvni pryc... zesranej goblin, akorad prekazi a krade mi veci na craft ...

nic craftnul sem belt ( sice dobra kombinace ae nejvic low rolly  Suspect , craftnu si gate a ofc totalni fail.... )

nejak se mi zda ze to mlatim vsechno pomalejs nez s inna a wh 60lvl ...
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    11th April 2014, 09:00

jojo thinji, mlatis to pomaleji, protoze ty potvry maji vic HP Razz A innas a WH jsou co do dmg neprekonatelny, ale nemaji tought a za tech par procent dmg navic, ktery budou vykoupeny 20% a vic ztraty, to nestoji
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    11th April 2014, 10:07

no pomaleji nez kdyz jsem mel ty inna a wh ... hp jim ted nezvysovali ne ?

no jako mam je vymeneny uz zejo... poresil sem to nejak a jsem na na stejny dmg ( o trochu vyssi diky gemum ) a k tomu vic thoug.. nicmene ten AS je proste znat Very Happy, ale hlavne zacinam nejak postradat chd wtf :O ji mam vlastne jen z gemu ...
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    11th April 2014, 10:48

Návrat nahoru Goto down
Saskiel
Spammer
Spammer

Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    11th April 2014, 12:57

Wajco jo, ono to crituje fakt prasácky, taky mi to tam lítá za 4-6M, ale prostě když jsem v partě třeba s wizardem, kterej mi to gripne do svojí černý díry místo do mých piraní, tak tam ty zombie jdou úplně někde do prdele a nehitne to vůbec -.-'
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    11th April 2014, 14:37

tyjo, docela zavist..

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    11th April 2014, 15:54

nedava ten řetěz nějak za moc?
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    14th April 2014, 11:21

jen tak...

Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    16th April 2014, 06:20

sonny Very Happy

Shard si muzes strcit za klobouk :-))) NEEEEERF
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák

Herní postava

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    16th April 2014, 07:32

13 legendarek za hodinu a pul, kdo mel vic?  :troll:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    

Návrat nahoru Goto down

Diablo farmení materialu na ringy
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 40Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tangled Wire :: Spam a jiné-
Přejdi na: