Forum guildy Tangled Wire serveru Drak'thul WoW

PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
WoW Guild Rankings
Užitečné odkazy
WoWArmory
WoL Mik
WoL Arpen

Share | 

Rozhovor s Pánom (aka Maloriak HC 25man down!)

Goto down 
AutorZpráva
Jumina
Růžový korzár na penzi

Počet příspěvků : 7462

Herní postava
Nick: Jumina
Class: Paladin
Spec: Heal

140211
PříspěvekRozhovor s Pánom (aka Maloriak HC 25man down!)

Drahý Ježiško, (Budha, Santa, Estra) *
viem, že som s Tebou dlho nehovoril, ale krvavé povinnosti nedovoľovali. Musel som sa pokúsiť s mojimi vernými druhmi o ďalšie hrdinské činy. Kedže vieš všetko, vieš aj to, že sme opäť uspeli! V priebehu 24och hodín sme zabili ďalšiu prekážku v našom boji so zlom! Démon Maloriak už nešpatí Tebou vytvorený dokonalý svet! (teda až do stredy Twisted Evil ). Preto Ti chcem poďakovať.
Ďakujem Ti za nebojácnych obrnených vojakov z prvej línie Bukvičáka a maca Nighta,
ďakujem Ti za Tvojho zástupcu v našich raidoch Jumíka, ktorému si zveril dohľad nad našimi krokmi smerom ku sláve,
ďakujem Ti za liečiteľov Ziriho, Elarin, Pedra, Dormma, Mystiqa, Muffíka a hlavne hlavného strážcu mojej prdele Abadonca (bez dvojzmyslov Twisted Evil ),
vďaka Ti za úžasných rozsievačov smrti, je ich veľa, veď vieš ktorých myslím (aj Gilthonku, ktorý si akosi nevie zvyknúť na meno Johan, ktoré som mu dal na Tvoje vnuknutie Twisted Evil )
ďakujem Ti za to že som milý a pekný a šikovný a tak Twisted Evil .
Aby som to zhrnul, vďaka že si mi po bok postavil týchto skvelých ľudí !!!
Ako si zvyknutý, nakoniec dve malé prosby:
Odpusť ľuďom, ktorí opustili naše rady, kvôli vidine ,,viac hardcore progresu,, lebo nevedia čo činia.
Veď aj naďalej takto naše meče, nech naše ďalšie činy iba zvýšia Tvoju a (hlavne Twisted Evil ) našu slávu!

PS: ďakujem aj za pápeža 2Paca a kardinálov Snoop Dogga a Dr.Dre bez ktorých si neviem raid predstaviť Twisted Evil

Tvoj verný rytier Estrik, Slayer of Stupid, Incompetent, and Dissapointing Minions

*choose your God Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Once the number three, being the third number, be reached, then lobbest thou thy Holy Hand Grenade of Antioch towards thou foe, who being naughty in my sight, shall snuff it.

Naposledy upravil Jumina dne 8th April 2013, 08:27, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Rozhovor s Pánom (aka Maloriak HC 25man down!) :: Komentáře

pekna novinka estro .) koukam ze omitka se siri rychle(no offense) wing ma asi dobry kontakty
ale no tak, nebudeme si delat srandu z blondateho kudrnateho kanoisty Sad
Dostala se ke me zprava spolu s nahravkou z Atramedesova tajneho doupete. Pry se o nas doslechl a tak se skryva na jednom specifickem miste a jak je videt je z nas velmi nervozni. A tady prikladam slibenou nahravku skryte kamery: toilet4
omfg... Very Happy
Re: Rozhovor s Pánom (aka Maloriak HC 25man down!)
Příspěvek za 15th February 2011, 06:25  Mystiq (Online)
teda, vyjmenoval všechny healery a na mě zapomněl, ostudo Razz
Tak tahle je zatím nejlepší cheers
Příspěvek za 15th February 2011, 17:51  Anonymní
Tak video som dokoncil, uz je na youtube. Planujem to uploadnut na rapidshare este, lebo na youtube ta kvalita nieje bohvi co.

LINK
Příspěvek za 15th February 2011, 18:19  Anonymní
Gratuluju ke killu. Jinak Estro moc dobrá novinka Wink A snad odpustí.
Příspěvek za 15th February 2011, 18:19  Anonymní
GJ, skoda ze ma je vidno len v tej poslednej faze... Ale peckaaaa! A Sonny, ber to ako vsetky moje novinky (aka s nadhladom)
Příspěvek za 15th February 2011, 18:25  Anonymní
Samozřejmě že beru Very Happy Akorat ti tam musim vytknou jednu věc Very Happy a to ty rapery Very Happy
Mám tam příšernej hlas v tom videu. Chtělo by to příště nejakou mixáž Very Happy
sa mi najviac pacilo jak sme boli vsetcia na full kym nastala last faza Razz nice job
Příspěvek za 17th February 2011, 00:38  Anonymní
Thumbs Up! Johan production Laughing Laughing Laughing
Příspěvek za 17th February 2011, 08:26  Anonymní
GJ guyz.. Smile držím palce aj nadalej nebojte Wink)) cheers

Rozhovor s Pánom (aka Maloriak HC 25man down!)

Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tangled Wire :: Novinky-
Přejdi na: